De Hytera PD605 uhf is een compacte professionele portofoon. Deze kan niet worden gebruikt zonder programmatie en vergunning. Gelieve ons te contacteren voor een correcte prijsopgave. Deze radio levert een superieure spraakkwaliteit en is goed te integreren in de toepassingen van Hytera. De Hytera PD605 uhf beschikt over alle voordelen van digitale technologie, maar werkt net zo goed in de analoge modus. Deze portofoon is gemakkelijk te gebruiken, bevat een overvloed aan functies en is geschikt voor veel marktsectoren.
In de doos:
* Hytera PD605 UHF
* Standaard UHF Antenne
* Li-ion Batterij (1500mAh accu)
* Hand Riem
* Riem Clip
Lader niet inbegrepen: keuze tussen snellader, enkelvoudige lader of multilader voor 6 radios.
Hytera PD605 UHF specificaties
- Frequentiebereik: UHF: 400-527 MHz
- Kanaal capaciteit: 32
- Zone capaciteit: 3
- Kanaalscheiding: 25/20 / 12.5 KHz
- Gebruiksspanning: 7.4V
- Batterij: 1500mAh (Li-Ion accu)
- Levensduur van de batterij: Analoog: ongeveer 11 uur / digitaal: ongeveer 16 uur
- Gewicht: 290g
- Afmetingen: 119 x 54 x 27 mm
- Frequentie stabiliteit: ± 0,5 ppm
- Antenne impedantie: 50Ω
De Hytera PD605 UHF heeft een frequentiebereik van 400-427 MHz en kan door ons worden geprogrammerd op uw eigen professionele private frequentie. Op deze frequentie kan deze walkie talkie analoog zenden of digitaal in DMR technologie. Via de DMR techniek kan u met twee walkies zenden tegelijkertijd.
Kanaalindeling
We kunnen bij GTV de kanaalknop programmeren naar wens voor verschillende frequenties, verschillende groepen of individuele oproepen. Op die manier kan uw hytera pd605 uhf eenvoudig worden gemaakt voor de eindgebruiker. In 3 zones kan de kanaalknop andere functies krijgen indien gewenst. Op die manier kan u nog meer kanalen indelen of deze gebruiken om meerdere vestigingen of repeaters te selecteren.
Batterij en levensduur
De standaard batterij voor de Hytera PD605 UHF gaat bij 5/5/90 meetmethode zo'n 16 uur mee in digitale mode. In analoog zend het toestel continu waardoor uw batterij dan beperkt is tot nog steeds 11 uur.
Bediening en formaat
Deze professionele walkie talkie heeft beperkte afmetingen en voelt zeer goed in de hand. Aangezien de antenne in het midden van de hytera pd605 uhf staat zijn alle knoppen eenvoudig te bedienen met één hand of met handschoenen.
Accessoire zoals oortjes aansluiten
Er is een accessoire aansluiting voorzien aan de rechter zijkant van de Hytera PD605 UHF, zo kan u uw luidspreker/microfoon of oortje aansluiten op uw toestel. Deze kan u afdichten om deze connector te beschermen indien u deze niet gebruikt. Het toestel is zo beschermt tegen het meeste vuil en opspattend water.
Merk | Hytera |
---|---|
SKU | 114-14077 |
EAN | 6927404360094 |
Weight | 0.300000 |
Stockstatus | Op voorraad |
Logistical weight (kg) | ,7 |
Antenne aansluiting | SMA female |
accessory connector | H Hytera multipin PD6 |
Battery type | Lithium-ion |
Battery capacity (mAh) | 1500 |
Frequentieband | UHF |
Bandwith (MHz) | 400 - 527 |
maxpower (W) | 4 |
mode | DMR, FM, NFM |
Radio Type | Portable |
compandor | Ja |
scrambler | Ja |
battery strenght indicator | Ja |
signalling | 2-tone, 5-tone, CTCSS/CDCSS, HDC-1200 |
Acoustic Feedback Suppressor | Yes |
Alert Call | Yes |
Auto gain control | Yes |
Basic Encryption | Yes |
DMR Trunking (tier3) | Optional (license) |
Emergency alarm | Yes |
Enhanced Enchryption (40bit) | Optional (license) |
Enhanced Enchryption (128/256bit) | Optional (license) |
Proirity Interrupt | Yes |
Roaming | Yes |
Scan | Yes |
Vibration | Yes |
Noise Reduction Technology | Yes |
Pseudo Trunk | Yes |
Radio Check | Yes |
Radio enable/disable | Yes |
Remote Monitor | Yes |
Rent | Yes |
Telemetry | Yes |
XPT trunking | Yes |